XV Niedziela Zwykła

W tygodniu wspominamy;

• w poniedziałek św. Bonawentury,
  • we wtorek Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel,
  • czwartek św. Szymona z Lipnicy.

Dziękujemy tym, którzy w miniony wtorek znaleźli czas na spotkanie z Jezusem w Najświętszym Sakramencie. Tym samym zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 a w czwartek od godz. 18.30 do godz. 20.00.

W środę zapraszamy na nabożeństwo nowennowe o godz. 18.00.

Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom indywidualnym i grupom, którzy zaangażowali się w organizację XXII Parafiady, dziękujemy za wsparcie finansowe, za ofiarowane ciasta i wszystkie fanty, nagrody, za pracę przy organizacji Parafiady. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli to przedsięwzięcie składamy Bóg zapłać. Cała lista dobroczyńców będzie opublikowana w „Naszej Wierze”, wywieszona na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej. Gdyby ktoś przez przypadek został pominięty na liście dobroczyńców, to przepraszamy i tym bardziej dziękujemy za pomoc.

Dziękujemy za 2 ofiary indywidualne przekazane tradycyjnie lub drogą przelewu internetowego, a także za złożone dziś ofiary na cele inwestycyjne.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: lipcowy numer „Naszej Wiary”, „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
A dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności śp. Ewa Szkarłat i śp. Wanda Solarz. Polećmy je Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…

Wszystkim drogim Parafianom i gościom odpoczywającym w Marcinkowicach życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia

Poprzednia Jesteśmy razem w zabawie, modlitwie i pracy dla parafii – XXII PARAFIADA